Për Remzie Osmanin ka ardhur vera, shikoni si është veshur sot për me dal!

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Këngëtarja se fundmi ka befasuar me postimin që ka bërë.

Remzia në imazhin e fundit shfaqet me fustan të gjatë e verorë.

Edhe pse jemi në mes të dimrit dhe temperaturat janë të ulëta, duket se Remzia e duron të ftohtit. /ORAinfo/

Lajme me shume...