Përsëri me ndryshime në temperatura, parashikimi i motit për nesër


Vranësirat vende-vende

Instituti Hidrometerologjik i vendin njofton se nesër parashihet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell.

Vranësirat vende-vende parashihen të shoqërohen me shi të intensitetit të dobët.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 8-9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 20-24 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga jugperëndimi me shpejtësi 1-9m/s.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...