Home / INTERESTING / Peshkaqeni gjigant befason njerëzit në det (Video)
Peshkaqeni gjigant befason njerëzit në det (Video)

Peshkaqeni gjigant befason njerëzit në det (Video)

Peshkaqeni gjigant befason njerëzit në det (Video)

Sheen dhe Serena Colbert, vëlla dhe motër, ishin duke u argëtuar në një varkë afër Cape Cod, Massachusetts, kur një peshkaqen gjigant i bardhë mbi pesë metra kaloi pranë tyre.

Edhe pse të rriturit kanë parë shumë peshkaqenë atje, askush nuk ka parë ndonjëherë një ekzemplar të tillë nga afër.

“Ai përfundimisht nuk kishte frikë nga ne. Dukej pothuajse sa një varkë e gjatë ”, tha Serena.

Peshkaqeni lëvizi rreth varkës për disa minuta, dhe më pas u zhduk thellë në ujë.

“Kur e shihni në video, nuk e kuptoni se sa i madh është në të vërtetë,” tha Sheen. /kp/KosovaToday/

Peshkaqeni gjigant befason njerëzit në det (Video)

FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com August 15, 2019 8:55 am ne link https://kosovatoday.com/?p=459950
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Peshkaqeni gjigant befason njerëzit në det (Video) Peshkaqeni gjigant befason njerëzit në det (Video)Rating: 4.8