Pishinë olimpike, zonë VIP dhe…/ Dalin pamjet nga jahti i Kim Jong-un (FOTO)

Kim Jong-Un e do luksin më shumë se kushdo tjetër. Sipas mediave të huaja ai shpenzon shuma të mëdha për argëtim personal dhe këtë e tregon dhe jahti luksoz.

Disa imazhe satelitore, tregojnë për herë të parë anijen gjigante, me pishinë olimpike plot 80 metër të gjatë.

Ky jaht qëndron në kompleksin luksoz të diktatorit të Wonsan, aty ku ia kalon pushimet. Nga pamjet duket qartë rezidenca gjigante, që vetëm Kim Jong-Un mund ta ketë.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !