Plas sherri mes të burgosurve, izolohen anëtarët e grupit “Avdylaj”

Izolohen në regjim të posaçëm anëtarët e grupit “Avdylaj”. Me vendim të Drejtorit të Burgjeve janë vendosur në regjimin e posaçëm të paraburgosurit Hajri Seferi dhe Astrit Avdyli.

Mësohet Drejtori i Burgjeve, Ismailaj ka vendosur në regjimin e posaçëm Altin Avdyli, Saimir Gjepali dhe Giovani di Cosimo. Burimet bëjnë me dije se 5 të paraburgosurit kanë goditur dhe kërcënuar punonjësit e Policisë së Burgjeve

Në orën 14:00 Gjykata e Krimeve të Rënda do të japë vendimin për masën e marrë nga Drejtori i Burgjeve për të paraburgosurit e dosjes ‘339’.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !