Plas sherri në plazh, djem e vajza rrihen keq me njëri-tjetrin (FOTOT)

Një sherr masiv ka ndodhur në plazhin e Broadstairs, Kent në Britaninë e Madhe. Edhe pse Britania vijon të jetë vendi më i goditur në Europë nga Covid-19 qytetarë të shumtë nuk kanë pyetur për pandeminë dhe janë ‘dyndur’ nëpër plazhe.

Ndërkohë siç raportojnë mediat e huaja, në Broadstairs, Kent, disa vizitorë të plazhit u përfshirë në një përleshje, ndërsa dukshëm u harruan edhe rregullat e distancimit social për shkak të pandemisë.

Është dashur ndërhyrja e policisë për të qetësuar situatën, ndërsa nuk dihet motivi i ngjarjes në fjalë. Për më tepër ju ftojmë të shikoni galerinë e mëposhtme.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !