Presidentja Osmani: Mërgata shtylla e shtetit tonë


Njoftim i rëndësishëm për qytetarët e Kosovës që udhëtojnë drejt Kanadasë

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka thënë se mërgata është shtylla e shtetit të Kosovës.

Ajo ka bashkëbiseduar me mërgatën kosovare në Gjermani sot, ndërsa është në vizitë dyditore me ftesë të presidentit të Gjermanisë, Franz-Walter Steinmeier.

Njoftim i rëndësishëm për qytetarët e Kosovës që udhëtojnë drejt Kanadasë

“Mërgata jonë janë shtylla e shtetit tonë. Ishte kënaqësi të bashkëbisedojmë sonte për ecjen përpara dhe zhvillimin e vendit tonë”, ka shkruar Osmani në Facebook.


Mundesia me shume...
Pamje me shume...