Home / SHOWBIZ / Provokon sërish me paraqitjen e saj
Provokon sërish me paraqitjen e saj

Provokon sërish me paraqitjen e saj

Provokon sërish me paraqitjen e saj

Fjolla Morina, nuk ndalon së provokuari.

Fjolla Morina ka postuar së fundi një fotografi të re, në të cilën erdhi e veshur me fustan të zi.

Këngëtarja në pjesën e poshtme fustanin e kishte transparent, në të cilin zbulonte tatuazhin gjigant në këmbë.

“Zonja në të zezë”, është mbishkrimi që ajo ia la fotos, në të cilën pranoi shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit.

Kujtojmë se “Nace Nace” titullohet projekti i fundit nga Fjolla Morina, këngë kjo në klipin e të cilës erdhi tejet tërheqëse.

Provokon sërish me paraqitjen e saj

FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com August 14, 2019 8:54 am ne link https://kosovatoday.com/?p=459803
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Provokon sërish me paraqitjen e saj Provokon sërish me paraqitjen e sajRating: 4.8