PSG po e transferon yllin e Real Madidit


PSG hyn në garë për Ramos.

Sergio Ramos vazhdon të mbetet një nga temat më të nxehta të kësaj merkatoje që po na pret dhe që duket se do të jetë e mbushur me supriza.

Paris Saint Germain tashmë edhe zyrtarisht ka hyrë në garë për të siguruar shërbimet e kapitenit të Real Madrid i cili vështirë se do të arrijë një marrëveshje për të rinovuar kontratën me Los Blancos.

Nëse nuk ka ndonjë marrëveshje të re atëherë ai do të jetë një futbollist i lirë këtë verë dhe pikërisht një gjë të tillë janë duke pritur parisienët.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...