Punë e kryer, ja për cilën skuadër do të luajë Sterling

Manchester City ka besim se Raheem Sterling do të nënshkruajë një vazhdim të kontratës zbulon Daily Mail.

27-vjeçari është ende i lidhur me Cityn deri në vitin 2023, por ndezi thashethemet për transferimin në tetor kur pranoi se do të ishte i hapur për t’u larguar në mënyrë që të luante më rregullisht,përcjell ORAinfo.

Që atëherë Sterling është kthyer me forcë në formacionin fillestar të Pep Guardiolës dhe City tani po planifikon të rihapë bisedimet e rinovimit me anësorin./ORAinfo/

Lajme me shume...