Reforma Zgjedhore a do mbyllet në 31 maj?/ Yuri Kim takon anëtarët e Këshillit Politik

Ndërsa kanë mbetur edhe tre ditë nga përfundimi i afatit të mbylljes së reformës zgjedhore, ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, do të zhvillojë sot takime me anëtarët e Këshillit Politik.

Kim ka takuar tashmë bashkëkryetarët e tryezës, Damian Gjiknurin dhe Rudina Hajdarin, e po ashtu edhe përfaqësuesin e PD-së, Bylykbashin, ndërsa pritet ët takojë sot përfaqësuesin e LSI-së, Petrit Vasilin.

Këshilli Politik për Reformën Zgjedhore pritet të mblidhet sot në orën 17:00, ku të pranishëm do të jenë edhe përfaqësuesit e opozitës jashtëparlamentare, pas bojkotimit të mbledhjes së fundit

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !