Reja e Remzies feston ditëlindjen, kaq vite mbush

Kurti: S’ka kurrfarë mundësie për destabilizim

A e dini sa vjet i mbushi reja e Remzies, Gëzimja?

Gëzime Krasniqi, e njohur si reja e këngëtares së njohur Remzie Osmani, ka vite që është martuar dhe ka një vajzë.

Çifti Gëzime e Hami, janë mjaftë të lumtur dhe kohë pas kohe shfaqen në krahët e njëri tjetrit.

Gëzimja, kryesisht shfaqet elegante dhe si natyrë është mjaftë serioze, ama ajo është ende vetëm në të 20-tat e saj, shkruan “Kosovarja”.
Reja e Remzie Osmanit, para dy ditesh ka festuar ditëlindjen e 26-të, për çka ka njoftuar vetë përmes faqes së saj në Instagram.

Kurti: S’ka kurrfarë mundësie për destabilizim