Sanches-Milan, vjen lajmi i papritur

Ky lojtar bëhet ëndërr e pamundur për Milanin

Jorge Mendes, është i bindur se AC Milan do të ishte destinacioni i përsosur për Renato Sanches, raporton Calciomercato.

Mesfushori i Lille është lidhur me kalimin si te Rossonerët, Arsenali dhe Barcelona dhe një lëvizje verën e ardhshme duket e mundshme,përcjell ORAinfo.

Ky lojtar bëhet ëndërr e pamundur për Milanin

Mendes, agjenti i tij, shpreson të organizojë një lëvizje në skuadrën e Serisë A, por klubi do të duhet të përmbushë vlerësimin e Lille prej 35 milionë euro./ORAinfo/

Lajme me shume...