Shitet Golf5 shkaku i Koronavirusit vetem per 1500 euro

Shitet Golf5 shkaku i Koronavirusit vetem per 1500 euro

Shume portale per shitje te makinave nxjerrim postime me oferta te makinave.
E cuditeshme cmimet jane me te lira se ne cdo vend, situata e koronavirus ka bere qe te bie cmimi i makinave.

Gjithashtu edhe cmimi i shtepive deri me tani ne Maqedoni kan arritur deri me 13.000 euro ne fshatra.
Kur do te kaloj kjo krize ku shume biznese po falimentojne edhe shume po ulen cmimet e makinave.

E cuditshme si ne pazar3 dhe shitjeblerje mund te gjeni makina me 1500 euro ku para koronavirusit skeni pas mundesi te bleni nje makine te tille me ate cmim.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.
Per HOSTING Qe te krijoni nje webfaqe kliko ...
InterServer Web Hosting and VPS

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !