SHOWBIZ

“Shkrihet” pas djalit të saj

“Shkrihet” pas djalit të saj

Ata kanë pak muaj që janë bërë prindër.

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori shumë i dashur turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë dy muaj më parë me ardhjen në jetë të Efehanit.

Çifti poston shpesh foto e video me vogëlushin dhe tashmë ia kanë zbuluar portretin engjëllor.

Dhe ditën e sotme Almeda ja ka zbukuar ditën të gjithë ndjekësve të saj me një potret të familjes së saj.

Almeda së bashku me vogëlushin Efehanit dhe bashkëshorti i saj Tolgahan shfaqen në foto ku shihet se sa është rritur vogëlushi Efehan.

Fotoja në pak minuta ka marrë me mijëra klikime.

“Shkrihet” pas djalit të saj

Loading...

Most Popular

Loading...
Kosova Today News Reviewed by Kosova News on . “Shkrihet” pas djalit të saj “Shkrihet” pas djalit të sajRating: 5.0
To Top