Home / SHOWBIZ / “Shkrihet” pas djalit të saj
“Shkrihet” pas djalit të saj

“Shkrihet” pas djalit të saj

“Shkrihet” pas djalit të saj

Ata kanë pak muaj që janë bërë prindër.

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori shumë i dashur turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë dy muaj më parë me ardhjen në jetë të Efehanit.

Çifti poston shpesh foto e video me vogëlushin dhe tashmë ia kanë zbuluar portretin engjëllor.

Dhe ditën e sotme Almeda ja ka zbukuar ditën të gjithë ndjekësve të saj me një potret të familjes së saj.

Almeda së bashku me vogëlushin Efehanit dhe bashkëshorti i saj Tolgahan shfaqen në foto ku shihet se sa është rritur vogëlushi Efehan.

Fotoja në pak minuta ka marrë me mijëra klikime.

“Shkrihet” pas djalit të saj

FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com August 14, 2019 8:55 am ne link https://kosova.today/?p=459807
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . “Shkrihet” pas djalit të saj “Shkrihet” pas djalit të sajRating: 4.8