Shpat Kasapi shkon për skijim me nusen, e gjithë vëmendja te Selvija


Shpat Kasapi është njëri ndër këngëtarët më të njohur shqiptar.

Këngët e tij vazhdojnë të jenë shumë të pëlqyera, shkruan ORAinfo.

Shpati së fundmi është fejuarën me bukuroshen nga Gostivari, Selvijen.

Çifti vazhdimisht sfaqen bashkë dhe nuk hezitojnë të ndajnë momente me ndjekësit.

Së fundi, ata kanë shkuar për skijim dhe në foton e publikuar është pamja e Selvijes ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...