Shyhretja lajmërohet nga pushimet, ia huq me veshjen e saj

Bora sapo ka dalë nga dushi, në këtë gjende ka përfunduar

Shyhrete Behlui, është njëra nga artistet më të dashura.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenën muzikore, Shyhretja vazhdon të jetë shumë e kërkuar si nëpër ahengje, ashtu edhe në mbrëmje të ndryshme, shkruan ORAinfo.

E para fillimit të sezonës, ajo ka vendosur që të shkojë në pushime, për të qenë sa më e freskët për verën e gjatë që e pret.

Ajo ka shkuar në Turqi, ku për audiencën e saj besnike ka ndarë një imazh. Por, ajo çka bie në sy është veshja e saj e cila nuk përputhet me vendi ku është.

Në vendin turistik, ajo është shfaqur me taka dhe fustan të papërshtatshëm./ORAinfo/

Bora sapo ka dalë nga dushi, në këtë gjende ka përfunduar