Si binjake, Teuta publikon foton me të bukur me vajzën e saj Tarën

Teuta Krasniqi, është njëra nga aktoret më të dashura për publikun.

Ndonëse është shumë aktive në profesionin e saj, Teuta kujdeset shumë për vetën, shëndetin dhe familjen e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo që një kohë të gjatë është vegane dhe konsumon vetën ushqim të shëndetshëm.

Aktorja është nënë e dy vajzave, Tara dhe Kaia.

E vajza e madhe, Tara tashmë është rritur dhe i është bërë shoqe e pandashme, Teutës.

Kjo e fundit ka publikuar një foto në shoqëri të Tarës.

Në këtë imazh ato duken si dy shoqe, e jo si nënë e bijë.

Të rregulluara bukur dhe të veshura me stil, Teuta e Tara po shkëlqejnë. /ORAinfo/