Sonte në Novi Pazar u privua nga jeta pronari i një agjensioni turistik në Prishtinë

Nëse VV i bën 40 vota me Vjosa Osmanin, PDK e votojnë mocionin për rrëzimin e qeverisëËshtë privuar nga jeta pronari i një agjensioni turistik në Prishtinë.

Sonte në Novi Pazar ka ndodhur një ngjarje e rëndë, ku persona të panjohur kanë vr’arë pronarin e një agjensioni turistik në Prishtinë, dhe kanë plagosur një tjetër.

Mediet raportojnë se viktima është Selajdin Janjeva, pronari i agjensionit turistik “Selo Tours” nga Prishtina, ndërsa ka mbetur i pla’gosur baxhanaku i tij.

Pas të shtënave, vr’asësi është në ar’rati ndërsa Policia është në kërkim të tij, shkruan Kurir.

Rezultatet e para të hetimit tregojnë se një person gjuajti me ar’më dhe e plagosi një person në këmbë, dhe më pas një vr’asës i paidentifikuar vrau Selajdin Janjevën.

Policia është në vendin e ngjarjes duke kryer hetimet, teksa edhe ambulanca shihet aty.

Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !