Super-gol, Barcelona fillon rrugëtimin e përmbysjes


Dembele shënon një super gol, Barcelona fillon rrugëtimin e përmbysjes.

Barcelona është duke zhvilluar ndeshjen e sajt ë dytë në kuadër të Kupës së Mbretit ndaj Sevillas dhe ka shënuar golin e parë përmes Ousmane Dembele.

Dembele ka arritur që të shënoi një gol shumë të bukur në minutën e 13-të për Barcelonën.

Klubi Blaugran ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme ndeshjen dhe me një gol tjetër do ta barazonte rezultatin e përgjithshëm.

Më poshtë mund të shikoni golin e tij:


Mundesia me shume...
Pamje me shume...