Tea i incizoi në momente intime Atdheun e Sindin, “çmendet” Melisa: S’të dua


Tea filmoi fshehurazi Atdheun dhe Sindin në momentin intim.

Në puntatën e sotme në Përputhen Prime, diskutuan në një takim 4 minutësh përballë njëri-tjetrit Atdheu dhe Sindi.

Ata sqaruan se ku qëndron marrëdhënia e tyre. Atdheu tha se ekziston një lloj pëlqimi mes tyre edhe pse takimi me Melisën ka qenë më i afërt.

Por ndërkohë moderatorja Bora Zemani nxorri pamjet filmike të regjistruara me celular nga një puntatë e kaluar.

Atdheu ishte i mbështetur në karrigen e Sindit dhe ajo i prek fytyrën.

Kjo ngjalli shumë debat në studio dhe xhelozi nga Melisa e cila i tha: “Më dukesh si Mevlani i dytë, s’të dua kështu”.

Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...