U nda nga burri, Kim pozon krejt e zhveshur


Pas paraqitjes së kërkesës për divorc, Kim Kardashian pozon tërësisht e zhveshur.

Derisa po komentohet pa fund divorci i saj me reperin Kanye West, Kim po e vazhdon punën në biznesin e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo ka ndarë me ndjekësit një imazh, ku i shfaq tërësisht e zhveshur në pjesën e sipërme, ndërsa mbuloi gjoksin me anë të duarve.

Ajo kishte veshur një palë geta më pjesën e poshtme, kurse njoftoi se po lansohet koleksioni më i ri i “Skims”, produktet e të cilit ka vendosur t’i reklamojë vet.

Kim u fotografua e ulur në një kënd, ndërsa tregoi linjat e bujshme trupore.

Kujtojmë se Kim Kardashian dhe Kanye West thuhet se do ta ndajnë kujdestarinë e fëmijëve, kurse mbetet për t’u diskutuar pasuria e tyre.


Mundesia me shume...
Pamje me shume...