Vajza e Remzies e hapave të nënës, dëgjojeni si këndon


Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur të muzikës popullore, Remzie Osmanit.

Remzia ka dy fëmijë, pra Riolën dhe djalin Hamzën, edhe pse asnjëri nga ta nuk i takon botës së artit, kanë fituar famë falë nënës së tyre, shkruan Kosovarja.

Por, që njëri nga ta e ka trashvguar taletin e nënës së tyre, e kuptuam sot.

Riola është ajo që ka publikuar një video në Instagram, ku shihet në veturë së bashku me Remzien duke kënduar.

Vokali i vajzës së bilbilit kosovar, do t’ju habisë, pasi vërehet se ajo mund të kapë nota të larta. Gjithashtu Remzia e shoqëron.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...