Vajza e vogël e Njomzës rregullohet vet për ditëlindjen e vëllaut, shikoni si po duket


Njolina Martinaj është vajza e vogël e Njomzës.

Ajo është një bukuroshe e vërtetë, shkruan ORAinfo.

Njolina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit, duket sikur Njolina është rregulluar vet për ditëlindjen e vëllaut.

Edhe e tillë ajo po duket tejet bukur dhe elegante./ORAinfo/

Ky lajm eshte mare nga portali ORAINFO nese cenon privatesine e dikujt na shkurani ne facebook dhe e fshijme. Nuk mbajme pergjithesine e lajmeve te postuara ngaqe ne nuk i shkruajme i marrim nga portaleve tjere.


Na lexoni...

Edhe informacione tjera

Mundesia me shume...
Pamje me shume...