Violeta Kukaj nuk e ka ndërmend të ndalet, me këtë fustan do t’i ‘shashtirsë’ meshkujt

Vdes në moshën 94-vjeçare babai i miliarderit Bill Gates

Pas paraqitjes së shumë komentuar në imazhet e fundit, Violetë Kukaj vazhdon të vërë në pah dukjen rinore dhe linjat trupore.

Këngëtarja e mirënjohur, Violeta Kukaj-Retkoceri, është komentuar shumë ditëve të fundit.

Paraqitja e saj më rinore dhe e freskët në fotografitë e reja, bëri që këngëtarja e shumë pëlqyer e publikut, të marrë komplimente të shumta në imazhet e fundit.

Tani, ajo ka publikuar sërish një fotografi tjetër në rrjetin social Instagram, duke vënë në pah figurën e saj trupore, veshur me një fustan elegant.

Fustani i kuq me preje te këmba, e bëri Violetën të duket mjaft tërheqëse dhe fine në fotografinë e ndarë me ndjekësit e saj në llogarinë e Instagramit.

Vdes në moshën 94-vjeçare babai i miliarderit Bill Gates

Kukaj-Retkoceri ka treguar më parë se është mjaft e kujdesshme ndaj dukjes dhe shëndetit të saj.

Vdes në moshën 94-vjeçare babai i miliarderit Bill Gates

Ajo është shprehur se preferon të shkojë në palestër dhe si rezultat ka arritur të ketë linjat të lakmueshme trupore në moshën që ka.

Vdes në moshën 94-vjeçare babai i miliarderit Bill Gates

Trajtimet estetike dhe përkujdesja e makijazhit dhe flokëve janë një tjetër element që ajo i kushton shumë kujdes, e që i ndihmon të ketë një imazh të kuruar para publikut.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !