Vjehrra e Milot Llalloshit është kaq zonjë

Ronela ‘ndez’ rrjetin, kaq ‘hot’ nuk e keni parë asnjëherë

Kjo zonjë bukuroshe- vjehrra e Milot Llalloshit.

Erxhina e Milotit mahnit me bukurinë e saj pa grim.

Erxhina Ismajli është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Milot Llalloshit.

Jo rrallë herë është vënë në qendër të vëmendjes, për vete faktin se është gruaja e një fytyre publike, shkruan Kosovarja.

Por që Erxhina të jetë e përfolur dhe fokus mediave rozë, ka ndikuar edhe bukuria që gëzon.

Natyrale dhe e thjesht është paraqitur çdo herë si vetëm ashtu edhe krahë Milotit.

E gjithë këtë bukuri nga një foto e postuar nga vet Ergjina e kuptojmë se e paska trashëguar nga e ëma.

Kaq të bukur e të re e paska vjehrrën Miloti.

Ronela ‘ndez’ rrjetin, kaq ‘hot’ nuk e keni parë asnjëherë

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !