Vlora Çitaku lajmërohet nga dasma e Robin Krasniqit, publikon pamje nga atmosfera

Fotografi, Bujar Gashi, përfaqëson Kosovën në ekspozitën ndërkombëtare

Edhe Vlora Çitaku në dasmën e Robin Krasniqit.

Nënkryetarja e Partisë Demokratike të Kosovës, Vlora Çitaku, sonte po e shijon një aheng.

E ai aheng është më i përfoluri sonte në botën e sportit dhe shoubizit.

Bëhet fjalë për dasmën e boksierit shqiptar, ish-kampion botëror, Robin Krasniqi, dhe Marigona Krasniqit.

Ajo e ka shpërndarë në llogarinë e saj në Instagram një fotografi nga dasma e boksierit që garon me ngjyrat e Gjermanisë

Fotografi, Bujar Gashi, përfaqëson Kosovën në ekspozitën ndërkombëtare