Xhensila i reagon me të bërtitura Bes Kallakut, ky është reagimi i tij

Si rrallëherë, Xhensila i reagon me të bërtitura Bes Kallakut.

Çifti i njohur i showbizzit shqiptarë shpesh bëjnë publik momente nga përditshmëria.

Së fundmi, ka qenë Bes Kallaku ai i cili e ka publikuar një video në profilin e tij zyrtar në Instagram, shkruan lajmi.

Në video shihet, Xhensila Myrtezaj duke marrë një injeksion e cila tregon se ka frikë ndaj tyre, ndërkohë nga frika i reagon me të bërtitura bashkëshortit të saj.

“Po ik o burrë se kam frikë”, thotë ndër të tjera këngëtarja.

Ndryshe, Xhensila dhe Besi janë një nga çiftet e estradës të cilët njihen për asnjë skandal që nga martesa e tyre.

Theksojmë se, ata janë prindër të një vajze, Ajkës.

Lajme me shume...