Yuri Kim flet pas mbledhjes së Këshillit Politik: Besoj se anëtarët do të marrin vendime të zgjuara

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim, vlerësoi ecurinë e bërë në mbledhjen e sotme të Këshillit Politik.

Ajo bëri një postim në Twitter, ku shkroi se “është mirë që të dëgjosh që Këshilli Politik po bën progres”.

“Është mirë të dëgjosh që Këshilli Politik për Reformën Zgjedhore po bën më shumë progres. I kam takuar të gjithë anëtarët- Rudina Hajdari, Damian Gjiknuri, Oerd Bylykbashi, Petrit Vasili dhe besoj se ata do të marrin vendime të zgjuara. Faleminderit që vutë të ardhmen e Shqipërisë të parën.”, ishe statusi i ambasadores së SHBA-së.

VINI RE ! - Lajmi qe eshte portuar eshte mare nga portalet tjere. Nese preke privatesine ky lajme ju lutem na informoni ne facebook ne e fshijme lajmin menjehere. Nuk mbajme persiper per lajmet e postuara. KosovaToday nuk eshte Agjensi per Lajme vetem riboton lajmet nga portalet tjere. Me respekt KosovaToday.
Reklamat e meposhtme jane te kompanise MGID nese blini dicka nuk garanton KosovaToday - Jan Reklama te Kompanise MGID.

Lajme te ngjajshme !

Lajme te ngjajshme !