Home / KURIOZ / Një Njeri I Çuditshëm I Bëri Kërkesë Në Facebook Por Disa Ditë Më Pas Policët I Tregojnë Zbulimin E Tmerrshëm

Një Njeri I Çuditshëm I Bëri Kërkesë Në Facebook Por Disa Ditë Më Pas Policët I Tregojnë Zbulimin E Tmerrshëm

Një Njeri I Çuditshëm I Bëri Kërkesë Në Facebook Por Disa Ditë Më Pas Policët I Tregojnë Zbulimin E Tmerrshëm

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Në ditët e sotme të gjithë dhe pothuajse çdo moshë të gjithë përdorin rrjetet sociale si Facebook, Twitter dhe Instagram. Nëse nuk po përdorni një prej tyre atëherë ndoshta jeni duke jetuar në hënë! Shumica e njerëzve zgjedhin të përdorin rrjetin më të popullarizuar që është Facebook dhe shumica e kohës nuk jeni plotësisht të sigurt se sa e sigurtë është llogaria juaj dhe kush e sheh pikërisht atë që postoni. Disa njerëz nuk i kuptojnë rreziqet e të qënit në Facebook dhe nganjëherë shpesh pranojnë kërkesa të miqve nga njerëz që nuki njohin,

Më poshtë është një histori që është postuar dhe Facebook që kohët e fundit u bë viral. Është shumë e rëndësishme që të gjithë ta lexojnë këtë histori dhe t’i kushtojnë vëmendje paralajmërimit.Ky post është bërë nga një ish-oficer policie që donte ta zbulonte këtë informacion tek publiku.Një djalë ju dërgon një kërkesë për mik. Ti nuk e njeh atë, por ai ka një pamje të bukur të profilit, kështu që e pranon kërkesën e tij. Është dita e parë e shkollës së fëmijës suaj.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com September 29, 2018 1:05 am ne link https://kosovatoday.com/?p=338496
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Një Njeri I Çuditshëm I Bëri Kërkesë Në Facebook Por Disa Ditë Më Pas Policët I Tregojnë Zbulimin E Tmerrshëm Një Njeri I Çuditshëm I Bëri Kërkesë Në Facebook Por Disa Ditë Më Pas Policët I Tregojnë Zbulimin E TmerrshëmRating: 4.8