SHOWBIZ

bg
Adele heq dorë nga muzika dhe jep deklaratën e papritur!

Adele heq dorë nga muzika dhe jep deklaratën e papritur!

Adele ka dhënë një intervistë dhe ka folur për planet e saj në të ardhmen, lidhur...

bg
Në stadium vendoset kënga e Shakirës, reagimi i Pique nuk duhet humbur!

Në stadium vendoset kënga e Shakirës, reagimi i Pique nuk...

Nëse Gerard Pique mendon se ndarja e tij me Shakiran është harruar, ka gabuar. Publiku...

bg
Princesha e Dubait kërkon divorcin me një postim në Instagram

Princesha e Dubait kërkon divorcin me një postim në Instagram

Një mesazh i shkurtër nga Sheikh Mahra bin Mohammed Al Maktoum aktualisht po shkakton...

bg
“Drita e syve të mi”, i dashuri i bën një dedikim të veçantë Arilena Arës për ditëlindje

“Drita e syve të mi”, i dashuri i bën një dedikim të veçantë...

Këngëtarja e njohur nga Shkodra, Arilena Ara, feston ditën e sotme (e mërkurë) ditëlindjen....

bg
“I zhdukur” prej kohësh, Eneda Tarifa flet për Flori Mumajesin, tregon se si është ai

“I zhdukur” prej kohësh, Eneda Tarifa flet për Flori Mumajesin,...

Këngëtari i mirënjohur Flori Mumajesi ka kohë që është larguar prej botës së muzikës....

bg
Sunny Hill Festival 2024: Artmotion – Sponsor Gjeneral me Përkushtim të Plotë

Sunny Hill Festival 2024: Artmotion – Sponsor Gjeneral...

Festivali i shumëpritur Sunny Hill po rikthehet këtë vit, duke premtuar një përvojë...

bg
Marina Vjollca i ndahet përkohësisht televizionit: Më mori malli që tani…

Marina Vjollca i ndahet përkohësisht televizionit: Më mori...

Moderatorja shqiptare, Marina Vjollca, mbajti të ngërthyer përpara ekranit shikuesit,...

bg
Yllka Kuqit i ndodh edhe kjo tek një dasëm

Yllka Kuqit i ndodh edhe kjo tek një dasëm

      Yllka Kuqi gjithmonë njihet për stilin e saj unik qe e karakterizon në skenën...

bg
Marina Vjollca mbetet përkohësisht pa punë, ja çfarë thotë

Marina Vjollca mbetet përkohësisht pa punë, ja çfarë thotë

Marina Vjollca drejtoi me sukses emisionin sportiv të “EURO 2024” në TV Klan. Moderatorja...

bg
Eneda Tarifa flet për Flori Mumajesin: Mirë është

Eneda Tarifa flet për Flori Mumajesin: Mirë është

Ku është Flori Mumajesi? Është një nga pyetjet më me interes të shqiptarëve. Artisti...

bg
Princesha e Dubait njofton divorcin/ I shoqi e merr vesh nga statusi i saj i instagramit

Princesha e Dubait njofton divorcin/ I shoqi e merr vesh...

Një mesazh i shkurtër por shpërthyes nga Sheikh Mahra bin Mohammed Al Maktoum aktualisht...

bg
Modernizohet miti i “Zanës”, në Kosovë nga dizajneri Shpëtim Bunjaku

Modernizohet miti i “Zanës”, në Kosovë nga dizajneri Shpëtim...

Dizajneri i njohur Shpëtim Bunjaku së fundmi ka prezantuar editorialin e tij më...

bg
Princesha e Dubait njofton divorcin me bashkëshortin e saj

Princesha e Dubait njofton divorcin me bashkëshortin e...

Një mesazh i shkurtër por shpërthyes nga Sheikh Mahra bin Mohammed Al Maktoum aktualisht...

bg
Egla Ceno shfaqet si balerinë në spektaklin veror

Egla Ceno shfaqet si balerinë në spektaklin veror

Ditën e djeshme fituesja e BB VIP Egla Ceno publikoi një foto ku ngjalli dyshimet...

bg
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy zbulojnë datën e lansimit të projektit të ri

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy zbulojnë datën e lansimit...

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy kanë njoftuar datën se kur do të lansohet projekti...

bg
Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro për një natë

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro për...

Gazeta Insajderi ka sjellur shifrat e pagesës për disa nga këngëtarët më të njohur...