“Shqiptarja ia shiti virgjërinë sheikut për 50 mijë euro”, gazetarja tregon rastet

Gazetarja Aida Topalli ishte e ftuar këtë të enjte në emisioni “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, ku u ndal te fenomeni i virgjërisë. Ajo tregoi raste që para dy vitesh vajzat shqiptare shkonin në Dubai dhe shisnin virgjërinë për çmimin 50 mijë eurosh dhe më lartë. Më tej ajo nënvizoi se virgjëria i shitej […]

“Shqiptarja ia shiti virgjërinë sheikut për 50 mijë euro”, gazetarja tregon rastet

Gazetarja Aida Topalli ishte e ftuar këtë të enjte në emisioni “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, ku u ndal te fenomeni i virgjërisë.

Ajo tregoi raste që para dy vitesh vajzat shqiptare shkonin në Dubai dhe shisnin virgjërinë për çmimin 50 mijë eurosh dhe më lartë.

Më tej ajo nënvizoi se virgjëria i shitej një sheiku.

“Mbaj mend që para 1 ose dy vite më parë ishte krijuar ai miti që unë do të shkojë ti shesë virgjërinë një sheiku në Dubai. Bëhet fjalë për çmime nga 50 mijë euro ose më lart.”-tha ajo.