Xhensila ia pa ‘hajrin’ që u nda nga Besi, ja pse

U kryqëzua mjaftë shumë në rrjetë. E kjo ndodhi pas publikimit të këngës së Bes Kallakut ” Mosmirënjohja”, ku u cilësua një diss për Xhensilen, shkruan InfoKosova. Në 5 sekonda këngë, Besi arriti ta “shkatërroj” karrierën e Xhensiles me këndimin e tij të thellë. Por Xhensiles duket se s’po i behët vonë. Pasi ndarja e […]

Xhensila ia pa ‘hajrin’ që u nda nga Besi, ja pse

U kryqëzua mjaftë shumë në rrjetë.

E kjo ndodhi pas publikimit të këngës së Bes Kallakut ” Mosmirënjohja”, ku u cilësua një diss për Xhensilen, shkruan InfoKosova.

Në 5 sekonda këngë, Besi arriti ta “shkatërroj” karrierën e Xhensiles me këndimin e tij të thellë.

Por Xhensiles duket se s’po i behët vonë.

Pasi ndarja e ka bërë akoma më të bukur dhe më në formë.

Shiko fotot: