Home / SHOWBIZ / Adelina e ka ftohtë, në këtë kohë me diell vishet me pallto me lesh!

Adelina e ka ftohtë, në këtë kohë me diell vishet me pallto me lesh!

Adelina e ka ftohtë, në këtë kohë me diell vishet me pallto me lesh!

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Adelina Tahiri, po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Në postimet e saj të shumta sërish ajo i kursen nga ekspozimi burrin dhe djalin e sajpërcjell ORAinfo.

Pas lindjes këngëtarja duket që ka marrë shumë shpejt veten e është rikthyer në kilogramet që ka pasur.

Adelina ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një pallto me lesh. Me flokë të rregulluara të frizerka, Adelina po duket një mami joshëse. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 10:50 am ne link https://kosovatoday.com/?p=365758
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Adelina e ka ftohtë, në këtë kohë me diell vishet me pallto me lesh! Adelina e ka ftohtë, në këtë kohë me diell vishet me pallto me lesh!Rating: 4.8