Home / SHOWBIZ / Befason Mahumt Ferati, i jep rolin kryesor në videoklip vajzës së tij

Befason Mahumt Ferati, i jep rolin kryesor në videoklip vajzës së tij

Befason Mahumt Ferati, i jep rolin kryesor në videoklip vajzës së tij

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Këngëtari shqiptar nga Maqedonia Mahmut Ferati, me zërin e tij ai ka bërë për vete të gjitha gjeneratat, shkruan rtv21.tv

Ai është i martuar dhe ka dy fëmijë, Argjendën dhe Granitin, mirëpo sa i përket jetës private, ai është më i rezervuar se sa këngëtarët tjerë.

“Ka çel trëndafili “është njëra prej këngëve të shumta të Mahmut Feratit që rezultoi të ketë një sukses të madh. Kësaj kënge këngëtari i ka realizuar edhe një videklip, të cilin ia ka përshtatur shumë mire tekstit të këngës.

Por, a e keni ditur se pjesë e këtij videoklipit madje si protagonsite e tij, është vet vajza e Mahmut Feratiti, Argjenda. Në videoklipin e kësaj kënge, Argjenda shfaqet si një vajzë e ëmbël, dhe shumë e bukur.

Projekti i fundit i Mahmut Feratit është bashkëpunimi me Xhevdet Jasharin apo MC Lifin të cilët e sollën këngën “Mindili” në një mënyrë unike dhe mjaft interesante.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com October 23, 2018 3:20 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=356564
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Befason Mahumt Ferati, i jep rolin kryesor në videoklip vajzës së tij Befason Mahumt Ferati, i jep rolin kryesor në videoklip vajzës së tijRating: 4.8