Home / SHOWBIZ / Dalin pamjet, ja me çfarë fustani do të shfaqet sonte Luana në emisionin e saj

Dalin pamjet, ja me çfarë fustani do të shfaqet sonte Luana në emisionin e saj

Dalin pamjet, ja me çfarë fustani do të shfaqet sonte Luana në emisionin e saj

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Luana Vjollca është ndër moderatoret dhe këngëtaret më atraktive në skenën tonë.

Është cilësuar më e suksesshme në sferën e moderimit, e në atë të këndimit ka marrur kritika të shumta, megjithatë Luana vazhdon me projekte duke thënë se ky është një pasion i saj, shkruan ORAinfo.

Ajo është moderatore e emisionit ‘Shiko kush luan’. Luana ka publikuar pamje si do të duket sonte në këtë emision.

E veshur me fustna të kuq e të ngusht, Luana shfaqet super joshëse. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 2:01 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=365846
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Dalin pamjet, ja me çfarë fustani do të shfaqet sonte Luana në emisionin e saj Dalin pamjet, ja me çfarë fustani do të shfaqet sonte Luana në emisionin e sajRating: 4.8