Home / SHOWBIZ / Edhe një ditë nga performanca në Rusi, do të befasoheni çfarë bën Era sot

Edhe një ditë nga performanca në Rusi, do të befasoheni çfarë bën Era sot

Edhe një ditë nga performanca në Rusi, do të befasoheni çfarë bën Era sot

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Era Istrefi është emri më i komentuar në shtyp gjatë ditës së sotme.

Kjo për shkak se pas arritjes së saj në Rusi dhe dy bashkëpunëtorëve Nicky Jam dhe Will Smith, me të cilët këndon himnin e Kampionatit, ata kanë dhënë një konferencë për shtyp.

Era ka folur për ndjenjën e të qenit e pranishme në Rusi dhe emocionin e performimit të këngës zyrtare të kampionatit.

Ajo madje nuk ka lënë pa përmendur golin e Xhakës dhe atë të Shaqirit, duke e cilësuar si momentin më të paharruar nga ky Botëror.

Së fundmi ajo ka sjell imazhe të reja nga stadiumi Luzhniki i Moskës, ku shkroi “Shumëëë e lumtur që jam këtu”.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com July 14, 2018 11:10 am ne link https://kosovatoday.com/?p=252615
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Edhe një ditë nga performanca në Rusi, do të befasoheni çfarë bën Era sot Edhe një ditë nga performanca në Rusi, do të befasoheni çfarë bën Era sotRating: 4.8