Home / SHOWBIZ / Kida vesh fustan krejt rrjetë, mahinitë me pamjen

Kida vesh fustan krejt rrjetë, mahinitë me pamjen

Kida vesh fustan krejt rrjetë, mahinitë me pamjen

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Kida po vazhdon të jetë shumë aktive në sjelljen e projekteve të reja. Projekti me i ri i saj është “Merri krej’, këngë e cila është pritur mirë nga publiku kosovar, përcjell ORAinfo.

Përveç zërit të saj, Kida gjithashtu njihet për stilin e saj të veҫantë sa i përketë pamjes në përgjithësi dhe veshjes në veҫanti.

Sot ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me një fustan krejt rrjet, i cili ja zbulon edhe këmbet e saj joshëse.

Kida duke u rrit po shkon veç duke u zbukuruar edhe me shumë. /ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com October 23, 2018 2:50 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=356533
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kida vesh fustan krejt rrjetë, mahinitë me pamjen Kida vesh fustan krejt rrjetë, mahinitë me pamjenRating: 4.8