Home / SHOWBIZ / Vajza e saj ka ditëlindjen, Ariana e vesh atë me pallto si të ishte vajzë e rritur

Vajza e saj ka ditëlindjen, Ariana e vesh atë me pallto si të ishte vajzë e rritur

Vajza e saj ka ditëlindjen, Ariana e vesh atë me pallto si të ishte vajzë e rritur

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Ariana është gruaja e Ermal Fejzullahut.

Ajo është një femër shumë atraktive e cila tashmë është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Ariana tani ka një numër të madh të ndjekësve, për të cilët ajo është shumë aktive.

Sot vajza e saj ka ditëlindjen e ajo e ka uruar përmes disa fotografive në rrjetet sociale.

Ariana e ka veshur vajzën si të ishte e rritur dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com November 10, 2018 3:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=365931
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Vajza e saj ka ditëlindjen, Ariana e vesh atë me pallto si të ishte vajzë e rritur Vajza e saj ka ditëlindjen, Ariana e vesh atë me pallto si të ishte vajzë e rriturRating: 4.8