Home / VIDEO / Ne mes dy te dashurave Ledri Vula mes Dafina Zeqirit dhe Dua Lipës kjo fantastikte!

Ne mes dy te dashurave Ledri Vula mes Dafina Zeqirit dhe Dua Lipës kjo fantastikte!

Ne mes dy te dashurave Ledri Vula mes Dafina Zeqirit dhe Dua Lipës kjo fantastikte!

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Por reperi njihet akoma më shumë për lidhjen disa vjeçare me yllin shqiptar, Dafina Zeqiri. Tashme me të dyja këngëtaret ai ka një marrëdhënie të mire, madje janë edhe miq të mire. Por besojenio apo jo, Ledri dhe vajzat e njohura do performojnë në të njëjtën skenë. Ata do performojnë në festivalin “Sunny Hill” i cili do të mbahet gjatë gushtit në Prishtinë.

Vite më parë kur Dua nuk ishte shumë e famshme por thjesht një modele e bukur, ajo ka qenë e lidhur me reperin e njohur nga Kosova, Ledri Vulën.

Me mijëra njerëz do të vijnë nga Europa për ta ndjekur Festivalin dhe në skenë ngjiten Dua Lipa, Dafina Zeqiri, Ledri Vula Lyrical Son & MC Kresha, Action Bronson KIDDA dhe përflitet se dhe Martin Garrix do u bashkohet 25 artisëve që do permormojnë, të cilët nuk janë vetëm

orainfo.net/category/magazina

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com June 18, 2018 11:51 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=228684
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Ne mes dy te dashurave Ledri Vula mes Dafina Zeqirit dhe Dua Lipës kjo fantastikte! Ne mes dy te dashurave Ledri Vula mes Dafina Zeqirit dhe Dua Lipës kjo fantastikte!Rating: 4.8