Home / LIFESTYLE / Kush nuk dëshiron t`i dijë sekretet e gjysheve për sa i përket rutinës së bukurisë?

Kush nuk dëshiron t`i dijë sekretet e gjysheve për sa i përket rutinës së bukurisë?

Kush nuk dëshiron t`i dijë sekretet e gjysheve për sa i përket rutinës së bukurisë?

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Shumë prej nesh janë besnike të trajtimeve në kushtet e shtëpisë dhe nuk ka asgjë të keqe, përkundrazi këto janë trajtime më të sigurta sesa maskat e gatshme që mund të gjejmë në treg apo në qendrat estetike

Madje, edhe yjet e skenës kanë disa sekrete bukurie që lidhen me trajtimet në kushtet e shtëpisë. Më poshtë po ju sjellim 7 prej tyre dhe mund të huazoni cilin të dëshironi!

1. Halle Berry bën skrub me kokrrat e kafesë.

2. Hilary Duff e shpëlan fytyrën me ujë trëndafili para se të vendosë hidratuesin.

3. Miranda Kerr përdor balsam buzësh përreth syve të saj, në vend të shkëlqyesit. Kjo gjë u jep syve një pamje më natyrale.

4. Catherine Zeta-Jones i shpëlan flokët me birrë, pasi përmban vitaminë B dhe është thelbësore për të pasur flokë të shëndetshëm.

5. Jennifer Aniston përdor vazelinën si krem sysh. Ajo është e sigurt që kjo e ndihmon për zhdukjen e rrudhave.

6. Mariah Carey përdor shkëlqyes buzësh me mente për një efekt më volumizues për buzët.

7. Emma Stone përdor vajin e farave të rrushit në vend të hidratuesit. /Telegrafi/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com June 11, 2019 9:42 am ne link https://kosovatoday.com/?p=451005
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kush nuk dëshiron t`i dijë sekretet e gjysheve për sa i përket rutinës së bukurisë? Kush nuk dëshiron t`i dijë sekretet e gjysheve për sa i përket rutinës së bukurisë?Rating: 4.8