Home / LIFESTYLE / Me ndihmën e këtij truku do të hekurosni dyfish më shpejt

Me ndihmën e këtij truku do të hekurosni dyfish më shpejt

Me ndihmën e këtij truku do të hekurosni dyfish më shpejt

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Kështu mund të zvogëloni dyfish kohën të cilën e shpenzoni në hekurosje të rrobave

Hekurosja e rrobave askujt nuk i është edhe aq aktivitet i dashur, mirëpo megjithatë obligim të cilin patjetër duhet ta kryejnë, transmeton Telegrafi.

Pasi që tashmë nuk mund ta lëmë anash këtë obligim, atëherë së paku mund të shkurtojmë kohën të cilën hekurosja na merr.

Është treguar një truk i shkëlqyeshëm i cili do të na ndihmojë që të hekurosim dyfish më shpejt, madje as nuk do të detyrohemi që të hekurosim rrobat nga të dyja anët.

E gjitha që duhet të bëni është të hiqni mbështjellësen nga dërrasa e hekurosjes, në dërrasë të vendosni një copë të madhe të folies së aluminit dhe sipër saj kthejeni mbështjellësen.

Truku qëndron në atë që folia e aluminit do të reflektojë nxehtësi, andaj nuk do të detyroheni të hekurosni rrobat nga të dyja anët.

Lehtë, apo jo? /Telegrafi/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com March 13, 2019 9:57 am ne link https://kosovatoday.com/?p=437312
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Me ndihmën e këtij truku do të hekurosni dyfish më shpejt Me ndihmën e këtij truku do të hekurosni dyfish më shpejtRating: 4.8