Home / KOSOVA / Përleshje masive në Prishtinë, disa persona të arrestuar

Përleshje masive në Prishtinë, disa persona të arrestuar

Përleshje masive në Prishtinë, disa persona të arrestuar

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nja përleshje masive ka ndodhur pak çaste me parë në lagjen Dardania në Prishtinë.

Si pasojë e kësaj ngjarje, katër persona janë arrestuar nga Policia e Kosovës.

“Pas marrjes se informatës policia ka identifikuar veturën me të cilën të dyshuarit janë larguar nga vendi i ngjarjes dhe të njëjtën e ka ndaluar ne rrugën “Garlibaldi” me ç’rast janë arrestuar dhe dërguar ne stacionin policor për procedim te mëtejmë 4 persona te dyshuar”, ka thënë për ORAinfo Agron Burovci nga Policia e Kosovës.

Përgjatë bastisjes së veturës si dhe te dyshuarve policia ka gjetur dhe sekuestruar edhe disa shufra qe dyshohet të jenë përdorur në rrahjen në fjalë.

Me poshtë i keni edhe pamjet nga arrestimi i tyre.

http://orainfo.net/wp-content/uploads/2019/02/arre.mp4

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 13, 2019 6:11 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=424304
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Përleshje masive në Prishtinë, disa persona të arrestuar Përleshje masive në Prishtinë, disa persona të arrestuarRating: 4.8