Home / KOSOVA / Po lufton me jetën pasi që e goditi kamioneta, Naçi dhuron 5 mijë € për 22 vjeçaren

Po lufton me jetën pasi që e goditi kamioneta, Naçi dhuron 5 mijë € për 22 vjeçaren

Po lufton me jetën pasi që e goditi kamioneta, Naçi dhuron 5 mijë € për 22 vjeçaren

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Një aksident i rëndë ka nodhur dje në Prishtinë.

Është 22 vjeçare, por Taunita Hoxha po lufton për jetë.

Si pasojë e një aksidenti të rëndë, ku u godit nga një kamionetë përderisa po ecte në trotuar ajo humbi foshnjën dhe vetë ka nevojë për trajtim mjekësor jashtë Kosovës.

Për t’u shëruar ajo duhet transferuar në Tiranë apo Shkup, kësisoj ka nevojë edhe për mjete financiare.

Për të ndihmuar Taunitën është bashkuar edhe teologu, Elvis Naçi. Bashkë më fondacionin ‘Firdeus’ ata kanë dhuruar 5 mijë euro.

Të gjithë ata që duan të ndihmojnë 22 vjeçaren nga Kosova, mund të informoheni nga të dhënat më poshtë.

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 11, 2019 12:40 am ne link https://kosovatoday.com/?p=422268
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Po lufton me jetën pasi që e goditi kamioneta, Naçi dhuron 5 mijë € për 22 vjeçaren Po lufton me jetën pasi që e goditi kamioneta, Naçi dhuron 5 mijë € për 22 vjeçarenRating: 4.8