Home / INTERESTING / Demi i arratisur përfundon në autostradë, u desh intervenimi i policisë për të “zhbllokuar” komunikacionin (Foto)

Demi i arratisur përfundon në autostradë, u desh intervenimi i policisë për të “zhbllokuar” komunikacionin (Foto)

Demi i arratisur përfundon në autostradë, u desh intervenimi i policisë për të “zhbllokuar” komunikacionin (Foto)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Këto pamje dramatike tregojnë shoferë të cilët ballafaqohen me një situatë të veçantë derisa po udhëtonin me veturat e tyre përgjatë një autostrade, pikërisht në orët e pikut.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, demi i arratisur ishte parë përgjatë një autostrade, poshtë korsisë së shpejtë pranë Quorn në Leicestershire, Angli.

Kështu, për të zhbllokuar komunikacionin është dashur intervenimi i policisë, të cilët kishin ardhur vetëm pas orës 9 të mëngjesit të së martës, pasi shoferët raportuan se kishin ngelur të bllokuar duke mos dashur të godasin kafshën.

Dhe ka qenë një fotograf ai i cili ka bërë pamjet, derisa ishte duke bërë fotografi të një çifti të sapomartuar. /Telegrafi/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com March 15, 2019 11:53 am ne link https://kosovatoday.com/?p=437489
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Demi i arratisur përfundon në autostradë, u desh intervenimi i policisë për të “zhbllokuar” komunikacionin (Foto) Demi i arratisur përfundon në autostradë, u desh intervenimi i policisë për të “zhbllokuar” komunikacionin (Foto)Rating: 4.8