.
Tuesday , July 16 2019
Home / INTERESTING / Kaloi kur drita kuqe ishte e ndezur, çiklisti u përplas në dy shtylla (Video)

Kaloi kur drita kuqe ishte e ndezur, çiklisti u përplas në dy shtylla (Video)

Kaloi kur drita kuqe ishte e ndezur, çiklisti u përplas në dy shtylla (Video)

Lëvizja nëpër një rrugë të Londrës, nuk ia ka shkuar mirë një çiklisti që ka mbetur me lëndime të lehta.

Meqenëse nuk i durohej të priste dhe kaloi derisa ishte drita e kuqe ishte e ndezur, u përplas me dy shtylla, që ndodheshin para tij, transmeton Telegrafi.

Derisa shmangu shtyllën e semaforit, goditi atë të ndriçuesit të rrugë dhe ra në tokë.

Atë e kanë ndihmuar disa të pranishëm, derisa pamjet janë shpërndarë për të treguar veprimin e ngutshëm. /Telegrafi/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com July 10, 2019 1:20 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=454622
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Kaloi kur drita kuqe ishte e ndezur, çiklisti u përplas në dy shtylla (Video) Kaloi kur drita kuqe ishte e ndezur, çiklisti u përplas në dy shtylla (Video)Rating: 4.8