Home / INTERESTING / Mendoi se ishte dera e tualetit, pasagjerja hapi derën në rast rreziku – ia panë sherrin pasagjerët tjerë

Mendoi se ishte dera e tualetit, pasagjerja hapi derën në rast rreziku – ia panë sherrin pasagjerët tjerë

Mendoi se ishte dera e tualetit, pasagjerja hapi derën në rast rreziku – ia panë sherrin pasagjerët tjerë

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Një fluturim nga Manchester, i cili duhej të shkonte drejt Pakistanit, u vonua pothuajse tetë orë pasi një grua që u përpoq të hynte në tualet gabimisht hapi derën në rast rreziku.

Por, për fatin e mirë të të gjithë pasagjerëve, përcjell Telegrafi, aeroplani ende gjendej në pistë.

Udhëtarja e frikësuar tha se mendonte se ishte dera e tualetit dhe linja ajrore e Pakistan Airlines dhe Aeroporti Ndërkombëtar i Manchester konfirmuan detajet e incidentit.

Pas hapjes së derës në rast emergjence, dalja automatike u aktivizua dhe fluturimi i aeroplanit u anulua. /Telegrafi/

https://twitter.com/PlaneSpottersPK/status/1137301963375357953/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1137301963375357953&ref_url=https%3A%2F%2Ftelegrafi.com%2Fmendoi-se-ishte-dera-e-tualetit-pasagjerja-hapi-deren-ne-rast-rreziku-ia-pane-sherrin-pasagjeret-tjere-foto%2F

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com June 12, 2019 9:48 am ne link https://kosovatoday.com/?p=451324
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Mendoi se ishte dera e tualetit, pasagjerja hapi derën në rast rreziku – ia panë sherrin pasagjerët tjerë Mendoi se ishte dera e tualetit, pasagjerja hapi derën në rast rreziku – ia panë sherrin pasagjerët tjerëRating: 4.8