Home / KURIOZ / Vogëlushja turpëron nënën në ditën e saj të dasmës, shikoni çfarë bën(Foto)

Vogëlushja turpëron nënën në ditën e saj të dasmës, shikoni çfarë bën(Foto)

Vogëlushja turpëron nënën në ditën e saj të dasmës, shikoni çfarë bën(Foto)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Vogëlushja, Maddison Earley dukej si një princeshë në dasmën e nënës së saj. Ajo ishte veshur me një fustan elegant të bardhë ndërkohë që në dorë mbante një buqetë me lule.

Deri këtu, në rregull, ajo u soll si një zonjushë e vërtetë gjatë gjithë ceremonisë.

Por, ku familja iu kthye fotove të dasmës për t’i parë me detaje, kuptuan që Maddison nuk ishte sjellë dhe aq mirë.

Si duket, vogëlushja i kishte treguar fotografit, “lojën” e re që kishte mësuar.

Duke folur për incidentin gazmor, nëna e saj u shpreh: “Do të jetë shumë për të qeshur kur një ditë, kur ajo të jetë bërë e madhe, t’u kthehemi këtyre fotove dhe ajo të shohë veten.”
Vogëlushja turpëron nënën në ditën e saj të dasmës, shikoni çfarë bën

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com February 11, 2019 9:59 am ne link https://kosovatoday.com/?p=422510
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Vogëlushja turpëron nënën në ditën e saj të dasmës, shikoni çfarë bën(Foto) Vogëlushja turpëron nënën në ditën e saj të dasmës, shikoni çfarë bën(Foto)Rating: 4.8