Home / SHOWBIZ / Adea Pula vesh pallton më të bukur, do të mahniteni me pamjen e saj

Adea Pula vesh pallton më të bukur, do të mahniteni me pamjen e saj

Adea Pula vesh pallton më të bukur, do të mahniteni me pamjen e saj

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë.

Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël, përcjell ORAinfo.

Adea është larguar nga publiku dhe që nga fëmijëria nuk ka publikuar pothuajse asnjë projekt muzikor.

Edhe pse nuk merret më me muzikë, Adea vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil./ORAinfo/

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com January 14, 2019 3:40 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=404473
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . Adea Pula vesh pallton më të bukur, do të mahniteni me pamjen e saj Adea Pula vesh pallton më të bukur, do të mahniteni me pamjen e sajRating: 4.8