Home / SHOWBIZ / “Kush po e pret vet në shtëpi” Ledri Vulën (Video)

“Kush po e pret vet në shtëpi” Ledri Vulën (Video)

“Kush po e pret vet në shtëpi” Ledri Vulën (Video)

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Reperi Ledri Vula e ka pasion pas këngës dhe regjisë edhe sportet e ndryshme

Basketbolli mbetet njëri prej sporteve të tij të preferuara por ai nuk është i keq as në sportin e skijimit.

Në një video që ai ka postuar në rrjetet sociale shihet duke skijuar në Brezovicë por çka është e rëndësishme është statusi i tij, shkruan GazetaExpress.

“Kur ajo t’thotë jom vet n’shpi”, ka shkruar Ledri në këtë video e që duket se ai është duke u ngutur për të shkuar tek ajo.

Ledri ka vazhduar të jetë aktiv në rrjetet sociale dhe me këngë të reja, kurse pas pushimeve në Dubai ai ka vendosur të kalojë edhe disa pushime në Brezovicë. /GazetaExpress/

View this post on Instagram

Kur ajo tthot jom vet nshpi 😂

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Shpërndaje në shoqërine tuaj!

Nese e ke nje mik te mire shperndaje...
FanPage KosovaToday Bashkohu me ne beje like fanpage
Te KOSOVATODAY - beje like
Nga KosovaToday.com March 15, 2019 2:12 pm ne link https://kosovatoday.com/?p=437580
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen KOSOVATODAY prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne facebook ose ne email [email protected] kosovatoday.com ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit
Kosova Today News Reviewed by Shqipe Krasniqi on . “Kush po e pret vet në shtëpi” Ledri Vulën (Video) “Kush po e pret vet në shtëpi” Ledri Vulën (Video)Rating: 4.8